בחר קטגוריה
  הובלות
  אריזה
  אחסנה | אחסנת
  שינוע
  אחסון / אחסנת
  אריזת דירה
  מובילים
  שירותי
  שירותי אריזה
  שירותי הובלה
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במרכז
  בבני ברק - גבעת שמואל
  בהוד השרון והסביבה
  בחולון - בת ים
  בנתניה והסביבה
  בפתח תקווה והסביבה
  בראשון לציון - אשדוד
  ברמת גן - גבעתיים
  ברעננה - כפר סבא
  בתל אביב - יפו

  חיפושים נפוצים

  אפלקיציה טרמפים Beepmeapp

  כשחברת אפל הציגה לראשונה את מכשיר האייפון שלה, המומחים בתחום הטכנולוגיה וכן בתחומים אחרים הבינו שמשהו בעולמנו הולך להשתנות, היו ספקנים רבים שחשבו שהמכשיר לא יצליח, אך מרבית האנשים העריכו שמדובר במכשיר שהולך לשנות את העולם, הם לא ידעו עד כמה הם צודקים.

  דוגמא אחת מיני רבות בשינוי שחולל המכשיר ואלו שבאו אחריו (מכשירים מבוססי אנדרואיד) היתה העובדה שכעת אנשים יכלו ליצור ביניהם קשר דרך אפליקציות שונות ובכך לאפשר להם לבצע פעולות שונות ביחד, כשכל אחד נותן את מה שהוא טוב בו. בדיוק על פי התיאוריות הבסיסיות ביותר של הכלכלה, אתה נותן את מה שאתה טוב בו, אני נותן את מה שאני טוב בו, ושנינו מרוויחים.

  דוגמא קלאסית לכך היא אפליקציית טרמפים שהחלו להיווצר על ידי מומחים שונים בתחום התכנות והפיתוח. אפליקציות אלו לקחו 3 נושאים חשובים וחיברו ביניהם בצורה אידיאלית כך שכל אחד מהצדדים מרוויח.

  כיצד אפליקציית טרמפים עובדת

  בשביל להבין את הרעיון ניקח אפליקציה כמו Beepmeapp שמציעה שירות מיוחד במהלכו אפשר להירשם לאפליקציה בתור נהר או בתור טרמפיסט וליהנות מנסיעות משותפות ליעדים דומים.

  יש כאן חיבור של 3 מוטיבים שונים שחוברים יחד ויוצרים אפליקציה חסכונית, יעילה ומאוד חכמה. כמובן שהאפליקציה עצמה נוחה וקלה לשימוש. מוטיב אחד זה הצורך של האנשים להגיע ממקום למקום. מדובר על אנשים שאין להם רכב פרטי ואין באזור שלהם תחבורה ציבורית. אפשר לומר בוודאות די גבוהה, שהאפליקציה משררת במובן זה לא רק את מי שגר בפריפריה ובעיירות רחוקות אלא גם מי שגר במרכז הארץ ולכאורה אמור ליהנות מתחבורה ציבורית נוחה, דבר שכולנו יודעים שלא תמיד קיים.

  מוטיב שני, זה הרצון להפחית את מספר המכוניות על הכביש. אנחנו רואים בעשרים השנה האחרונות נטייה הולכת וגוברת הן בקרב הרשויות והן בקרב האזרחים להגיע לכדי מצב בו יש פחות ופחות מכוניות על הכביש, כך שומרים על סביבה יותר נקייה והרבה יותר נעימה. אפליקציית Beepmeapp מטיבה עמנו במובן זה כי היא מאפשרת לאנשים לחלוק רכבים ובכך אנחנו מפחיתים את כמות כלי הרכב שעל הכביש.

  מוטיב שלישי זו השיתופיות. זו אחת הגדולות של אפליקציות סלולאריות. היכולת לחבר בין אנשים לכדי כלכלה שיתופית אחת. כולם מתחברים יחד לאותה מטרה. כולם נהנים ביחד מאותו דבר. אנשים שלא מכירים משתפים פעולה דרך אפליקציות מבוססות מקום. מה שהחל באינטרנט עבר לסלולר עם צעד אחד קדימה מבחינת היכולות והאפשרויות. חשוב להבהיר, שהשיתופיות הזאת מאפשרת שילובים שונים, למשל אם אנחנו רוצים להעביר ציוד או להוביל חפצים, לעיתים דרך אפליקציית טרמפים נוכל למצוא מישהו שנוסע ליעד שלנו ויש לו אפשרות לעזור לנו בכך.

  אפליקציית Beepmeapp  היא כמובן לא משהו יוצא דופן אך היא בהחלט ייחודית שכן היא יוצרת קהילות של נהגים ונוסעים במגוון מקומות ברחבי הארץ ומאפשרת לכל מי שמתקין את האפליקציה ליהנות מאפשרות גם לשמור על הסביבה וגם ליהנות מנסיעה ליעד מבוקש עם אנשים חדשים.

  מאמרים נוספים

   מעוניינים לקבל מידע נוסף?

   מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
   אני מאשר/ת קבלת עדכונים בדואר אלקטרוני

   © כל הזכויות שמורות לד"ר מובינג