חפשו באתר
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
אזורselect
להזמנת הובלה מלא פרטים
שם:
טלפון:
אזורselect
אזורselect
קטגוריהselect
...Loading...

שירותי הובלה נלווים

חברת דוקטור מובינג גאה להציג חבילת שירותים נלווים עשירה, מגוונת ומותאמת באופן אישי ומושלם לכל לקוח, בהתאם לכל סוגי השירות הנדרש.

שירותי הובלה: שירות הדגל של דוקטור מובינג. הובלת דירה או משרד בידי חברה מומלצת ביותר בתחום. ההובלה מתבצעת ברכבים סגורים ואיכותיים, השומרים על תכולת ההובלה מרגע ההעמה ועד רגע סיום פריקתה וכן בידי צוות מקצועי, וותיק, מומלץ ומיומן, בעל ניסיון עשיר השם דגש לשלמות, אפילו בפרטים הקטנים ביותר.
שירותי אריזה: עוד שירות מבית חברת דוקטור מובינג הוא אריזת הריהוט, השלב הקריטי בתהליך ההובלה, נעשית עם החומרים האיכותיים והעמידים ביותר על מנת להעניק הגנה על הריהוט, באשר הוא, במלוא הרצינות ובמלוא הזהירות. כחלק מהשירות, אנו מספקים חומרי אריזה עד בית הלקוח, בתיאום מראש.
שירותי אחסנה: שירות נוסף שחברת דוקטור מובינג מתגאה בו הוא אחסנת ציוד מכל סוג, לכל פרק זמן כולל אחריות מלאה וביטוח מלא, בתצורות אחסון שונות, בהתאם לצרכי הלקוח.

אנו בחברת דוקטור מובינג מאמינים כי שירות טוב כרוך גם במקצועיות וגם באדיבות ולכן אנו נותנים גם את העבודה הטובה ביותר, היעילה ביותר, המנוסה והבטוחה יותר וגם יחס חם ואישי לכל לקוח. ככה זה כשעובדים עם כל הלב…

טיפ:
 לפני ביצוע הובלה, בין אם היא מסובכת או פשוטה, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע.
 נשמח אם תצרו איתנו קשר ועוד יותר נשמח לספק לכם את התשובות להן אתם מייחלים.

    
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממובילים מומלצים
שם:
טלפון:
מאזורselect
לאזורselect
קטגוריהselect
...Loading...